W DNIACH 26-28 MARCA 2014 BRALIŚMY UDZIAŁ W TARGACH STOM KIELCE

Podobnie jak w roku 2009 wracamy z Targów "z tarczą": nasz nowy napęd elektryczny MB 30E z wałkiem giętkim został zauważony przez Targowa Komisje Konkursową i zdobył wyróżnienie za unikalne rozwiązania elektroniki (chip) . Więcej informacji o tym napędzie oraz innych naszych nowościach znajdziecie Państwo w zakładce "nowości". 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim obecnym i potencjalnym klientom, którzy wzięli udział w Targach ?STOM TOOL 2014" w Kielcach, i którzy odwiedzili nasze stoisko TIMEX / BIAX C-72. Niezmiennie cieszy nas fakt, że prezentowane przez nas produkty BIAX Professional Power spotkały się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przeprowadzone na Targach praktyczne prezentacje naszych narzędzi będą dla Państwa pomocne w podejmowaniu decyzji o zakupach narzędzi marki BIAX. Dziękujemy też za możliwość wymiany cennych doświadczeń i uwag oraz odpowiedzi na Państwa pytania.

Wierzymy, że spotkania z Państwem zapoczątkowane w tych dniach w przyjaznej atmosferze, pozwolą na kontynuację nawiązanych relacji oraz realizację nowych, owocnych projektów. Wszelkie sugestie, propozycje i spostrzeżenia skierowane pod naszym adresem, dot. oferty z pewnością znajdą swój oddźwięk w dalszych naszych pracach związanych z ciągłym rozwojem firmy i ku zadowoleniu jej klientów. Uprzejmie informujemy, że Ci Klienci/Goście-Odwiedzający nas, którzy nie chcieli dźwigać naszych katalogów i ulotek - znajdą je na naszej stronie internetowej: www.biax.pl. Katalogi wysyłamy również na życzenie pocztą albo dołączamy do przesyłek. Polecamy uważnej lekturze nasz nowy obszerny katalog narzędzi BIAX jak również ulotki dotyczące nowości: - Nowa wyrzynarka-pilnikarka- pilarka-polerka PS-25 (skok 25mm!, częstotliwość skoku 6.000/min, niskie wibracje!)

  • Nowa rodzina wiertarek pneumatycznych BP 500-6000
  • Czy wreszcie nowy napęd elektryczny MB 30E - z wałkiem giętkim :
  • urządzenie samoczynnie dobiera moc do obciążenia oraz
  • zabezpieczenie napędu elektrycznego przed przeciążeniem - silnik zatrzymuje się automatycznie a ponowny start jest możliwy po ok. 2 sekundach!

A ponadto, Klienci nasi - obecni i "nowi", którzy zostali u nas zarejestrowani na stoisku - uzyskają "rabat targowy" -5% w przypadku zakupów narzędzi BIAX do końca 2014 (prosimy powoływać się na obecność na naszym stoisku).

Uwaga: w przypadku zakupów naszych powyższych ?nowości" - udzielimy naszym odwiedzającym dalszych "promocyjnych" 5%