PODZIĘKOWANIA ZA UCZESTNICTWO W TARGACH 2015

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim obecnym i potencjalnym klientom, którzy wzięli udział w Targach Poznańskich ITM 9-12 czerwca 2015, i którzy odwiedzili nasze stoisko nr 54 w hali 5A. Niezmiennie cieszy nas fakt, że prezentowane przez nas produkty BIAX Professional Power spotkały się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przeprowadzone na naszym stoisku praktyczne prezentacje narzędzi będą dla Państwa pomocne w podejmowaniu decyzji o zakupach narzędzi marki BIAX. Dziękujemy także za możliwość wymiany cennych doświadczeń i uwag oraz odpowiedzi na Państwa pytania.

Zobacz pełen artykuł

W DNIACH 26-28 MARCA 2014 BRALIŚMY UDZIAŁ W TARGACH STOM KIELCE

Podobnie jak w roku 2009 wracamy z Targów "z tarczą": nasz nowy napęd elektryczny MB 30E z wałkiem giętkim został zauważony przez Targowa Komisje Konkursową i zdobył wyróżnienie za unikalne rozwiązania elektroniki (chip) . Więcej informacji o tym napędzie oraz innych naszych nowościach znajdziecie Państwo w zakładce "nowości". 

Zobacz pełen artykuł

GALERIA ZDJĘĆ Z TARGÓW STOM 2014


NOWY KATALOG BIAX, WYDANIE 03-2014 - JUŻ DOSTĘPNY

Wersję papierową - naszym Klientom wysyłamy na życzenie. Wersja elektroniczna – do pobrania w naszej zakładce „katalogi”. Życzymy owocnej lektury; w przypadku pytań – jesteśmy do dyspozycji. Przejdź na stronę katalogów

ZAPRASZAMY NA TARGI STOM W KIELCACH 26-28 MARCA 2014 TARGI STOM

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: pawilon C, stoisko 72 (C-72).

Zaprezentujemy praktycznie nasze już tradycyjne narzędzia ręczne pneumatyczne, skrobaki elektryczne oraz nowości: wiertarkę pistoletową, mocny napęd elektryczny MB 30E z wałkiem giętkim czy pilarkę PS 25 o skoku 25 mm (!) do wyrzynania, czy polerowania – praktycznie z niewyczuwalnymi wibracjami.

BIAX NA TARGACH EMO HANOWER 2011

BIAX wystawia się na Targach EMO w Hanowerze: Hala 4, stoisko G50. Przedstawiciel na Polskę, Grzegorz Kałyńczak będzie tam w dniach 19-21.09.2011 (tj. poniedziałek, wtorek i środa)

Zapraszamy

PLASTPOL - KIELCE MAJ 2011

Nasze wrzeciono „robot tool” RWA 2-30 pracowało na robocie FANUC na stoisku firmy ZALCO/MASTERCAM obrabiając siodełko do rowerka dziecięcego – prezentując możliwości oprogramowania robota i obróbki detalu – formy

PUBLIKUJEMY NASZ NOWY KATALOG POŚWIĘCONY SAMYM WAŁKOM GIĘTKIM I CIĘGNOM

Wałki giętkie i cięgna znajdują szerokie zastosowanie w motoryzacji, pojazdach szynowych, lotnictwie, technice medycznej, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, budowlanym, rolnictwie i ogrodnictwie czy budowy maszyn - do przenoszenia mocy, obrotów, sterowania (np. wykaszarki ogrodowe, zagęszczarki wibracyjne do betonu, czyszczenie rurociągów i kominów).

Katalog zawiera również asortyment wałków stosowanych do napędu urządzeń elektrycznych BIAX oraz (na końcu katalogu) - kwestionariusz do doboru specjalnych wałków giętkich produkowanych na zamówienie

przejdź na stronę katalogów

NOWY KATALOG POŚWIĘCONY AKCESORIOM I WYPOSAŻENIU DODATKOWEMU DO NARZĘDZI BIAX

Opublikowano nowy katalog poświęcony akcesoriom i wyposażeniu dodatkowemu do narzędzi BIAX (p. również zakładka Katalogi, katalog "Nowe akcesoria...." ).

Katalog ten, obok dotychczasowego wyposażenia zawiera dodatkowe akcesoria szczególnie przydatne do polerowania i piłowania, nowe systemy mocowania (szybkomocujące) krążków ściernych, materiały do wykańczania i polerowania stali nierdzewnych, szczotki nylonowe z ziarnem ściernym, itp.

przejdź na stronę katalogów

ZMIANA ADRESU BIURA HANDLOWEGO BIAX

Od dnia 4 maja 2009 przenosimy nasze dotychczasowe biuro z oddziału w Koniku Nowym do centrum Warszawy.

Nasz nowy adres:
Timex SA ul. Długa 23/25, 00-238 Warszawa, 2p. pok 210
Nowy nr tel i fax'u: tel. 022 635 60 10 , fax 022 635 60 15,
tel. kom. oraz email pozostają bez zmian

TARGI STOM 2009 - ZAKOŃCZONE SUKCESEM

Spośród zgłoszonych przez nas do konkursu targowego STOM 2009 dwóch wyrobów BIAX : 

  • Szlifierka BIAX 6-45/2 SL z elastycznym ułożyskowaniem 
  • Niskowibracyjna pilnikarka BIAX FLV 8-12 o ruchu posuwisto-zwrotnym oba zdobyły wyróżnienie i medal.NOWA SIEDZIBA GŁÓWNA TIMEX SA

Z dniem 9 lutego 2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby w biurowcu North Gate, ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa.  Nasza główna siedziba znajduje się na 22 piętrze.


ZAPRASZAMY NA TARGI STOM W KIELCACH 23-27.03.2009 TARGI STOM

W tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach, jak na razie - STOM (Salon Technologii Obróbki Metali) w Kielcach w dniach 25-27.03.2009, gdzie oprócz wystawy narzędzi pneumatycznych i elektrycznych BIAX będziemy je również prezentować praktyce; każdy będzie mógł je wypróbować osobiście (pod naszym czujnym nadzorem) i ocenić ich przydatność. Prosimy zwrócić wtedy uwagę na wytwarzany hałas, wibracje i efekty pracy . Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C-39 w hali "C".