PODZIĘKOWANIA ZA UCZESTNICTWO W TARGACH 2015

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim obecnym i potencjalnym klientom, którzy wzięli udział w Targach Poznańskich ITM 9-12 czerwca 2015, i którzy odwiedzili nasze stoisko nr 54 w hali 5A. Niezmiennie cieszy nas fakt, że prezentowane przez nas produkty BIAX Professional Power spotkały się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przeprowadzone na naszym stoisku praktyczne prezentacje narzędzi będą dla Państwa pomocne w podejmowaniu decyzji o zakupach narzędzi marki BIAX. Dziękujemy także za możliwość wymiany cennych doświadczeń i uwag oraz odpowiedzi na Państwa pytania.

Wierzymy, że spotkania z Państwem zapoczątkowane w tych dniach w przyjaznej atmosferze, pozwolą na kontynuację nawiązanych relacji oraz realizację nowych, owocnych projektów. Wszelkie sugestie, propozycje i spostrzeżenia skierowane pod naszym adresem, dot. oferty z pewnością znajdą swój oddźwięk w dalszych naszych pracach związanych z ciągłym rozwojem firmy i ku zadowoleniu jej klientów.

Uprzejmie informujemy, że Ci Klienci/Goście-Odwiedzający nas, którzy nie chcieli dźwigać naszych katalogów i ulotek – znajdą je na naszej stronie internetowej: www.biax.pl. w zakładce katalogi

Katalogi wysyłamy również na życzenie pocztą albo dołączamy do przesyłek.

Klienci nasi – obecni i „nowi”, którzy zostali u nas zarejestrowani na stoisku – uzyskają „rabat targowy” w wysokości 5% w przypadku zakupów narzędzi BIAX do końca 2015.

Uwaga: w przypadku zakupów naszych poniższych „nowości” – udzielimy naszym odwiedzającym dalszych „promocyjnych” 5%

Nowości:

  • Nowa wyrzynarka-pilnikarka- pilarka-polerka PS-25 (skok 25mm!, częstotliwość skoku 6.000/min, niskie wibracje!)
  • Nowa rodzina wiertarek pneumatycznych BP 500-6000
  • Nowy napęd elektryczny MB 30E – z wałkiem giętkim – który został zauważony przez Komisję Konkursową na targach STOM Kielce 2015 i zdobył wyróżnienie za unikalne rozwiązania elektroniki (chip) :
  • Urządzenie samoczynnie dobiera moc do obciążenia oraz
  • Zabezpieczenie napędu elektrycznego przed przeciążeniem – silnik zatrzymuje się automatycznie a ponowny start jest możliwy po ok. 2 sekundach!
  • Nowa rodzina napędów elektrycznych z wałkiem giętkim